بوتاکس

اما بدیهی است که این کار نیازمند زمان و حوصله مراجعین است تا عالی ترین نتیجه را دریافت کنند. اگر خط لب خند یا شکاف های نسبتا عمیق پیری را روی صورت خود دارید، علاوه بربوتاکس تزریق ژل نیز توصیه می شود که نوع واندازه آن بستگی به تشخیص پزشک دارد.

  • بین سه تا هفت روز زمان می برد تا اثرات بوتاکس را در صورت خود احساس کنید.
  • هر جلسه درمانی بعد از تزریق اثری چندماهه دارد.
  • برخی از ویژگی های پوستی افراد که منحصر به شخص است به اثرپذیری پوست جهت می دهد و جای نگرانی از بابت تزریق به دفعات بیشتر نیست .
  • کرم های موجود در بازار که نام بوتاکس را باخود یدک می کشند به هیج عنوان با تزریق بوتاکس قابل مقایسه نیستند چه از نظر اثرگذاری و چه از نظر ترکیبات استفاده شده و در اغلب موارد اثر گذاری غیر مستقیم دارد.

نکته قابل تامل درمان های تکمیلی است که در کنار بوتاکس تجویز می شود مانند لیزر یا تزریق ژل که سرعت بیشتری به درمان و دوره درمانی می دهد .
درمان بیش از ۵۰ نوع بیماری را می توان با بوتاکس انجام داد اکنون بیش از 80 کاربرد زیبایی برای آن می توان برشمرد.بوتاکس از ترشح استیل کولین و دریافت آن توسط ماهیچه ها جلوگیری می کند در نتیجه عضله دیگر منقبض نمی شود و چروک مربوط بآ آن را می توان از بین برد پس از چند ماه باز ترشح استیل کولین از سرگرفته می شود و نیاز به تزریق بوتاکس احساس می شود.
مناسب ترین ناحیه تزریق بوتاکس پیشانی است البته برای زیر گردن نیز می توان از این شیوه استفاده کرد.کناره های ابرو را با تزریق می توان به سمت بالا برد که خانم ها از پزشک خود درخواست می کنند .
حساسیت به بوتاکس بیماریهای عفونی و التهابی ناحیه صورت دوران حاملگی‌ و شیردهی، بیماری ها ی عصبی و مصرف داروهای قلبی مانع تجویز توسط پزشک می شود.

 
 

لیست قیمت لیزر

انتخاب دستگاه مناسب با پوست شما توسط پزشک
استفاده ترکیبی از انواع دستگاه ها

پای کامل ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هردوساق پا ۹۰.۰۰۰ تومان
هردوران پا ۱۰۰.۰۰۰ تومان
دست کامل ۹۰.۰۰۰ تومان
هردوساعد ۶۰.۰۰۰ تومان
هردوبازو ۴۵.۰۰۰ تومان
گودی کمر ۴۰.۰۰۰ تومان
کمرکامل ۹۰.۰۰۰ تومان
نیم تنه جلو ۹۰.۰۰۰ تومان
کشاله ران ۴۰.۰۰۰ تومان
شکم کامل ۵۰.۰۰۰ تومان
فول بادی (تمام بدن) بدون کمر ۴۵۰.۰۰۰ تومان
فول بادی (تمام بدن) باکمر ۵۰۰.۰۰۰ تومان
صورت کامل ۴۰.۰۰۰ تومان
چانه ۱۵.۰۰۰ تومان
پشت لب ۱۰.۰۰۰ تومان
گونه ۱۵.۰۰۰ تومان
گردن ۲۰.۰۰۰ تومان
خط ریش ۲۰.۰۰۰ تومان
کل پیشانی ۲۰.۰۰۰ تومان
خط شکم ۲۰.۰۰۰ تومان
خط وسط سینه ۳۰.۰۰۰ تومان
دورسینه ۲۰.۰۰۰ تومان
باسن ۵۵.۰۰۰ تومان
ژنیتال(بیکینی) ۵۰.۰۰۰ تومان