درباره ما

مطب آریانا

آریانا مطب با بهره گیری از به روزترین متد ها و تکنولوژی سعی در ارائه خدماتی بی نقص تخصصی در زمینه تزریق ژل بوتاکس لیزر بدون درد (دایود 2017 و SHR) میکرودرم، میکرولیدنینگ جوانسازی و پاکسازی پوست پرسینگ و نخ لیفتینگ دارد.آریانا مطب قصد دارد تا با تمرکز بر خدمات مربوط به لیزر رضایت مراجعین خود را به صورت ویژه تری جلب نماید.امیدواریم تا بدین وسیله فرصتی برای ارتقای سلامت و تقویت اعتماد به نفس شما را فراهم آوریم با افتخار اعلان می داریم با بهره گیری از جدیدترین متدهای درمانی و دانش پزشکی زیبایی و به روزترین تجهیزات قصد داریم تا جوانی و زیبایی پوست را به ارمغان آوریم.

همه ی خدمات آریانا مطب زیر نظر متخصص زیبایی ارائه می شود.

معرفی لیزر SHR

پیشرفت تکنولوژی توانسته تا راه حل های جدیدی برای از بین برد موهای زائد ارائه کند ، یکی از این راه حل ها لیزر است و به طور ویزه تر قصد داریم تا به یکی از دست آورد های علم نوین یعنی shr بپردازیم .این روش تلفیق دو روش IPL و لیزر دایوداست. در shr از لامپ زنون انرژی لازم تامین شده و قادر است در هر ثانیه 10 شات شلیک نماید، گاه بیمارانی که برای درمان از لیزر استفاده می کنند، به این پدیده بیش از حد بدبین و یا گاه انتظاراتی مبالغه آمیز دارند. حقیقت آن است که نتیجه این شیوه در اکثرمواقع قابل قبول و موفقیت آمیز بوده است و از نظر علم پزشکی راه حلی اثر گذار است اما بدیهی است که انتظارات باید معقول همراه با صبوری باشد.

دایود چیست

لیزر دایود 810 نانومتر با پرتاپ انرژی به رنگدانه های سیاه فولیکول مو باعث تخریب ریشه موهای زائد می شود. ویژگی برتر این تکنولوژی ایجاد پالس های یکنواخت و کاهش درد در بیمار است، به علاوه به علت ایجاد انرژی کم در اشعه کمترین تخریب در سلول های پوست و بیشترین محافظت از سطح پوست را به عمل می اورد و سوختگی و التهابی را ایجاد نمی کند.

نکات مهم:

  • در زمانی که ما در آن به سر می بریم بهترین شیوه درمان موهای زائد لیزر است و موثرتر و دائمی تر از شیوه های دیگر برشمرده می شود.
  • برخی از موها در حین انجام لیزر و برخی دیگر پس از جلسات درمانی (حدود 2هفته) از بین می روند.
  • بعد از جلسات درمانی لیزر امکان رشد مجدد موها وجود دارد که اغلب به صورت کرکی و نرم هستند که نشان از تضعیف ریشه ها در نتیجه ی تابش لیزر است.
  • نکته قابل توجه در اثرپذیری موها در لیزر رنگ پوست و موست هرچه موها تیره تر (ملانین و رنگدانه بیشتر) و پوست روشن تر باشد لیزر زود بازده تر و تضعیف ریشه مو سریع تر اتفاق میافتد در نتیجه درمان دوران کوتاه تری خواهد داشت.
  • سابقه تبخال عفونت بیماری های پوستی اختلالات هورمونی و آزمایش های مربوطه باید در اختیار پزشک قرار گیرد تا در تشخیص و تجویز پزشک اعمال شود.
  • استفاده از هرشیوه ای غیر ازشیو (تیغ) برای برداشتن موها در دوره درمانی لیزر اشتباه است.
  • استفاده از کرم موبر نیز به علت تحریک حساسیت های پوستی توصیه نمی شود.

لیست قیمت لیزر

انتخاب دستگاه مناسب با پوست شما توسط پزشک
استفاده ترکیبی از انواع دستگاه ها

پای کامل ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هردوساق پا ۹۰.۰۰۰ تومان
هردوران پا ۱۰۰.۰۰۰ تومان
دست کامل ۹۰.۰۰۰ تومان
هردوساعد ۶۰.۰۰۰ تومان
هردوبازو ۴۵.۰۰۰ تومان
گودی کمر ۴۰.۰۰۰ تومان
کمرکامل ۹۰.۰۰۰ تومان
نیم تنه جلو ۹۰.۰۰۰ تومان
کشاله ران ۴۰.۰۰۰ تومان
شکم کامل ۵۰.۰۰۰ تومان
فول بادی (تمام بدن) بدون کمر ۴۵۰.۰۰۰ تومان
فول بادی (تمام بدن) باکمر ۵۰۰.۰۰۰ تومان
صورت کامل ۴۰.۰۰۰ تومان
چانه ۱۵.۰۰۰ تومان
پشت لب ۱۰.۰۰۰ تومان
گونه ۱۵.۰۰۰ تومان
گردن ۲۰.۰۰۰ تومان
خط ریش ۲۰.۰۰۰ تومان
کل پیشانی ۲۰.۰۰۰ تومان
خط شکم ۲۰.۰۰۰ تومان
خط وسط سینه ۳۰.۰۰۰ تومان
دورسینه ۲۰.۰۰۰ تومان
باسن ۵۵.۰۰۰ تومان
ژنیتال(بیکینی) ۵۰.۰۰۰ تومان