لیزر موهای زائد

لیزرموهای زائد-لیزرموهای زائد پیروزی-لیزرپیروزی-لیزرنبرد-لیزرشرق-لیزرنارمک-لیزرهمایون-لیزرکریمشاهیان-لیزربلوارابوذر-لیزرافسریه-لیزرآهنگ-لیزرکوکاکولا-لیزرتهرانپارس-لیزرارزون-لیزرارزان-لیزرتهران-لیزرمو-لیزر مو-لیزر دایود-لیزر شرق-لیزر فلکه اول-لیزر هفت حوض-لیزرنیروهوایی

لیزر با سابقه ای بیش از چهل سال در درمان بیماری های پوستی اکنون به تکنولوژی بسیار پیشرفته ای بدل گشته که انواع بسیار گوناگونی پیدا کرده و برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی از آن بهره می بریم . لیزر نورهای متمرکز و پرانرژی هستند که باهدف مشخصی ( مولکول ها) تابیده می شوند.

  • امروزه لیزر برای درمان ضایعات عروقی ضایعات پیگمانته پوستی آکنه موهای زائد و … استفاده می شوند.
  • معمولا بهترین نتیجه در پوست های روشن با موهای زائد تیره رنگ دیده می شوند.
  • امروزه با استفاده از سيستمهاى ليزرى پيشرفته، می توان حتى در پوست برنز شده یاحتی پوست های تیره طبیعی هم از ليزر برای از بین بردن موهای زائد استفاده کرد .

لیزر فلکه اول تهرانپارس-لیزرهفت حوض-لیزرتهران-لیزرموهای زائدتهران-لیزرتحت نظرپزشک-لیزرمحصل-لیزرشیوا-لیزردهم فروردین-لیزرامامت-لیزرآیت-لیزرتهران نو-لیزرشرق تهران-لیزرشهدا-لیزرسه راه سلیمانیه-لیزرافراسیابی-لیزر خیبان دماوند-لیزرفدک-لیزردردشت-لیزرتلفن خانه-لیزرتهران پارس-لیزرباقری-

در دهه ی اخیر استفاده از لیزر در زمینه زیبایی و درمان معضلات پوستی بسیار پررنگ تر از سابق شده است. چروک های لکه های آفتابی روی پوست صورت و بدن، آثار به جامانده از جراحی صدمات پوستی آبله مرغان و جوش های جوانی در بیشتر موارد می توانند با این شیوه به درمان کامل و یا بهبود دائمی برسند . تفاوت در الگوى رشد مو بين صورت و اندام در نحوه و مدت زمان لازم برای از بین بردن موهای زائد اثرگزار است.
آنچه از بیماران انتظار می رود:

  • اطلاع دادن سوابق پزشکی بیماری های پوستی هورمونی و داروهای مصرفی به پزشک معالج است .
  • تماس افتاب با پوست ناحیه درمانی کار صحیحی نیست و باید با لباس یا کرم های ضد آفتاب برای جلوگیری از تابش افتاب استفاده کرد.

لیزر موهای زائد از جمله پرکاربردترین استفاده زیبایی لیزر ها در حال حاضر هستند و معمولا چندین ماه زمان می برند . بهتر است نواحی حساس تر پوست مثل ناحیه سینه و صورت، معمولا با تشخیص پزشک با کرم موضعیت بی حس شوند . لیزرهای مناسب برای حذف موهای زائد شامل :لیزر روبی، الکساندریت، آی پی ال، دایود و… می باشند.

لیزرارزون-لیزرارزان-لیزرخوب-لیزرحرفه ای-لیزر بادستگاه دایود-لیزربا دستگاه الکساندرایت-لیزرتضمینی-لیزربدون درد-لیزر با دستگاه پیشرفته-ارزانترین مرکز لیزرشرق تهران-ارزانترین مرکزلیزرموهای زائد-بهترین مرکزلیزر شرق تهران-لیزرنزدیک مترو-لیزر کل بدن-لیزرزیربغل-لیزر پا-لیزر بیکینی-لیزر دست-لیزرآقایان-لیزرصورت-لیزرچانه-لیزرشرق-لیزرغرب-لیزرارزون-لیزرارزان-لیزرشرق-لیزرتهرانپارس-لیزرمو-لیزرموهای زائد-لیزرخوب-لیزرشرق-

لیزر دایود با گرم کردن ملانین یا رنگدانه مو باعث از بین بردن موهای زائد می شود نامی که بر این مکانیزم گذاشته شده فوتوترمولیز است، چیزی که لیزر دایود را از سایر شیوه های از بین بردن موهای زائد متمایز می کند میزان نفوذ بالای این لیزر است یعنی این دستگاه با ایجاد طول موج 808 نانومتر به عنوان یکی از موثر ترین شیوه های از رفع موهای زائد بدن محسوب می شود، سوالی که اینجا مطرح می شود: این طول موج کم و انرژی زیاد امواج سوختگی روی پوست ایجاد می کند؟ جالب است بدانید سیستم خنک کننده ای که روی دستگاه لیزر تعبیه شده با ایجاد خنکی (دمای -5 درجه سانتی گراد) باعث می شود تا سطح پوست خنک بماند و عملا امکان سوختگی را روی پوست را از بین می برد و آنچه از آن به عنوان لیزر بدون درد یاد می شود را نتیجه می دهد.

لیست قیمت لیزر

انتخاب دستگاه مناسب با پوست شما توسط پزشک
استفاده ترکیبی از انواع دستگاه ها

پای کامل ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هردوساق پا ۹۰.۰۰۰ تومان
هردوران پا ۱۰۰.۰۰۰ تومان
دست کامل ۹۰.۰۰۰ تومان
هردوساعد ۶۰.۰۰۰ تومان
هردوبازو ۴۵.۰۰۰ تومان
گودی کمر ۴۰.۰۰۰ تومان
کمرکامل ۹۰.۰۰۰ تومان
نیم تنه جلو ۹۰.۰۰۰ تومان
کشاله ران ۴۰.۰۰۰ تومان
شکم کامل ۵۰.۰۰۰ تومان
فول بادی (تمام بدن) بدون کمر ۴۵۰.۰۰۰ تومان
فول بادی (تمام بدن) باکمر ۵۰۰.۰۰۰ تومان
صورت کامل ۴۰.۰۰۰ تومان
چانه ۱۵.۰۰۰ تومان
پشت لب ۱۰.۰۰۰ تومان
گونه ۱۵.۰۰۰ تومان
گردن ۲۰.۰۰۰ تومان
خط ریش ۲۰.۰۰۰ تومان
کل پیشانی ۲۰.۰۰۰ تومان
خط شکم ۲۰.۰۰۰ تومان
خط وسط سینه ۳۰.۰۰۰ تومان
دورسینه ۲۰.۰۰۰ تومان
باسن ۵۵.۰۰۰ تومان
ژنیتال(بیکینی) ۵۰.۰۰۰ تومان